VLORË/ Vlorë, breshëri armësh, qëllohen 25 plumba në mesnatë

Breshëri armësh janë raportuar të jenë zbrazur mesnatën e sotme në qytetin e Vlorës.
Burime policore thanë se të shtënat me armë janë raportuar të kenë ndodhur në hyrje të fshatit Kaninë.
Policia mësohet se ka gjetur të paktën 25 gëzhoja. Kanë nisur hetimet për identifikimin e personave që kanë qëlluar, ndërsa mësohet se nuk ka persona të lënduar.
Dyshohet se është qëlluar me breshëri në ajër.

Nonprofit media laboratory

Copyright ©. Te gjitha te drejtat e rezervuara.
Ndalohet rreptesisht prodhimi i faqes dhe pjeseve te saj pa marre te drejten me shkrim te autorit.