VIDEO/ Seks me peshkaqenin? Ja si e pëson pornostarja

Videoja ku një pornostare sulmohet nga një peshkaqen po bën xhiron e botës, por si qëndron e vërteta e këtij sulmi e shpjegon pronari i qëndrës së zhytjes me peshkaqenë.
Bryce Rohrer ka thënë se një veprim i tillë i një sulmi të rremë dëmton ata që pëlqejnë peshkaqenët, pasi i bëjnë të mendojnë keq e të mos shkojnë më për vizitë në qendra të tilla.
Në videon e postuar në “YouTube” duket Molly duke hyrë në kafazin nënujor dhe del që aty duke ulëritur e gjakosur në ujërat e Floridas.
Mos kishte zgjedhur ‘kafshën’ e gabuar për seks…??


Nonprofit media laboratory

Copyright ©. Te gjitha te drejtat e rezervuara.
Ndalohet rreptesisht prodhimi i faqes dhe pjeseve te saj pa marre te drejten me shkrim te autorit.