VIDEO/ PD publikon spotin e protestës së 13 majit 2017

 
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha postoi në faqen e tij në “Facebook” edhe spotin e përgatitur për protestën e radhës më 13 maj 2017.

Nonprofit media laboratory

Copyright ©. Te gjitha te drejtat e rezervuara.
Ndalohet rreptesisht prodhimi i faqes dhe pjeseve te saj pa marre te drejten me shkrim te autorit.