VIDEO/ Del trajleri i filmit shqiptar, skena të nxehta

Trajleri i filmit, me skena të nxehta është publikuar në faqen e saj në FB nga Vjollca Dedej, e cila falenderon gjithë pjesëmarrësit për bashkëpunimin në këtë prodhim artistik.
“Falenderoj te gjithe per bashkepunimin dhe mirekuptimin duke i uruar filmit artistik “NDERKOMBETARET/AN EXPATS’ TALE” nje rrugetim te suksesshem. SE BASHKU!”- shkruan ajo.
Në trajlerin e publikuar nuk mungojnë skenat e nxehta, pjesë e zhvillimeve në film. Tema qendrore e filmit janë pikërisht nderkombëtaret dhe ndikimi i tyre ne zhvillimet e Shqiperise.
Filmi ka bashkuar bashke emra te njohur, si Kastriot Çaushi, Albert Trebicka, Lulzim Zeqaj, Hervin Çuli, Eriona Kakeli. Emra të tjerë janë Rovena Lule dhe gazetari Eni Shehu.

 

Nonprofit media laboratory

Copyright ©. Te gjitha te drejtat e rezervuara.
Ndalohet rreptesisht prodhimi i faqes dhe pjeseve te saj pa marre te drejten me shkrim te autorit.