FOTO/ Ja kur del kënga e re e Era Istrefit

Pas më shumë se një viti nga publikimi i “Bonbon” Era Istrefi ka zyrtarizuar  datën kur do të dalë  kënga e re.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, këngëtarja ka njoftuar të gjithë fansat se më 24 shkurt do të publikohet singëlli i ri me titull “Redrum”, titull i cili nënkupton fjalën “vrasje” ose “vrasë”.

71328a8d96c1111596e3e014c01e8628

Mesa duket Era ka vendosur të godas fortë edhe këtë herë në bashkëpunimin me Felix Snow.

2496175559e9912aa0145f1bf8bf609d

Nga pamjet e para, Era Istrefi duket ti ketë qëndruar besnike ngjyrave të saj të preferuara, rozës dhe flokëve biondë.

Nonprofit media laboratory

Copyright ©. Te gjitha te drejtat e rezervuara.
Ndalohet rreptesisht prodhimi i faqes dhe pjeseve te saj pa marre te drejten me shkrim te autorit.