FOTO GALERI/ Merr Lamborghini për t’u dukur..., por e del para një palmë...

Një i ri mori hua nga shoku i tij një makinë Lamborghini me vlerë 1 milionë dollarë. Ai e bërë këtë për t’u dukur por ndodhi ajo që se priste.
Djaloshi hipi në makinën tip “Murcialago LP670-4 SuperVeloce” pasi darkoi në një restorant me dy shokë në Bangkok të Tajlandës dhe me gazin e shkelur deri në fund, fluturoi një tatëpjetë.
Ai e humbi kontrollin e automjetit dhe pasi goditi një motor, u përplas me një palmë. Pasagjerët pësuan dëmtime të lehta ndërsa mjeti luksoz u bë copë e çikë.

Nonprofit media laboratory

Copyright ©. Te gjitha te drejtat e rezervuara.
Ndalohet rreptesisht prodhimi i faqes dhe pjeseve te saj pa marre te drejten me shkrim te autorit.