FOTOSMART/ Dallimi mes rumunëve dhe shqiptarëve në këtë foto

“Kur te kemi me shume respekt per veten, gjerat do ndryshojne. Politikanet duhet te trajtohen si sherbetore te punesuar per te na permiresuar jeten e jo si Zota qe kane ne dore jetet tona”, shkruan “Thurje”. Ndërkohë ka postuar një foto ndër dhjetra që shoqërojnë protestat në Rumani kundër qeverisë socialiste atje.

Më 18 shkurt opozita shqiptare ka paralajëmruar një protestë të madhe në Tiranë.

Nonprofit media laboratory

Copyright ©. Te gjitha te drejtat e rezervuara.
Ndalohet rreptesisht prodhimi i faqes dhe pjeseve te saj pa marre te drejten me shkrim te autorit.