EMRI/ Grabiti kazinon tek “Selvia”, arrestohet i riu

Operacioni "BIXHOZI" ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Jurgen Kovaçi, 26 vjeç, banues në Tiranë,( i dënuar më parë në fushën e narkotikëve ) pasi është personi që ka grabitur kazionën tek zona e Selvisë.
Ky shtetas ka hyrë në kazino dhe duke  kërcënuar punonjësit dhe ka arritur të marrë prej andej shumën ditore rreth 20.000 lek.
Materialet i'u kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë për veprën penale të "Vjedhje me dhunë" parashikuar nga Neni 139 i Kodit Penal.

 

Nonprofit media laboratory

Copyright ©. Te gjitha te drejtat e rezervuara.
Ndalohet rreptesisht prodhimi i faqes dhe pjeseve te saj pa marre te drejten me shkrim te autorit.