Aksident fatal në Vlorë, betoniera përplas qytetarin

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Vlorës.
Një betoniere ka përplasur një qytetar që po udhëtonte me bicikletë, duke e aksidentuar për vdekje.
Mjeti mësohet se ishte duke lëvizur në drejtim të Ujit të Ftohtë.

Nonprofit media laboratory

Copyright ©. Te gjitha te drejtat e rezervuara.
Ndalohet rreptesisht prodhimi i faqes dhe pjeseve te saj pa marre te drejten me shkrim te autorit.